muammer varol kimdir

Muammer VAROL

25 yılı aşkın bir süredir protez saç sektöründe hizmet veriyoruz. Protez saçta en önemli faktörün doğallık ve konfor olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için sürekli altyapıları geliştiriyor teknoloji ile harmanlayıp müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni protez saç üniteleri oluşturuyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendi protez saçlarımızı, Asya da ki kendi fabrikamızda üretebilir duruma geldik, bu yüzden Türkiye de ki en büyük, protez saç, medikal peruk, postiş ve ham saç toptancısı konumundayız. Türkiye’nin her yerinde S-Well Hair ’a ait protez saç ünitelerine rastlamanız mümkün.

Sektörün ilerlemesi ve gelişmesi için sürekli seminerler ve eğitimler düzenliyoruz:

Protez saçta doğallık, sadece protez saçın altyapısı ile ilgili değildir. Uygulamanın doğru yapılması, ölçülerin doğru bir biçimde alınması ve kişiye uygulanacak protez saçın renginden, yoğunluğundan, saçtaki dalga oranına kadar, uygulanacak model, kesim tekniği, düğüm sistemi, istenilen saç modeli ve uygulamada kullanılacak malzemelere kadar tamamen kalifiye bir işlemdir. Doğru uygulanmayan protez saç en kalitelisi olsa bile doğal gözükmeyecektir.

Yüksek Stok Gücü:

Sürekli olarak güncellenen 10.000 adet protez saç stoğu ile aradığınız renk, size uygun ölçü, yoğunluk ve altyapı modelini bulmanız S-Well de mümkün.