Protez saç kursu
EĞİTİME KATILMAK İÇİN FORMU DOLDURUN

  Protez Saç Kursu:

  Protez Saç sektörü, günümüz teknolojisinde bile, saç kaybına yönelik onlarca çalışma yapılmasına rağmen, saç kaybının önüne geçilebilecek, herhangi bir tedavinin bulunamamasının ve denenilen farklı yöntemlerin,’de %100 başarıya ulaşamaması neticesinde, ortaya çıkmış bir sektördür.  Protez Saç sektörü, ülkemiz’de çok daha yeni olmasına rağmen, kökeni 1890 yıllarına kadar dayanmaktadır. O günden bu güne geliştirilen veya uygulanan hiç bir yöntem ile %100 başarı elde edilememiştir.

  Saçsızlık, bir insanın bütün hayatını etkileyebilecek faktörlerden birisidir. Çünkü, insanlar dış görünümüne özen gösterir ve ilk imajı her zaman ilk görüntü oluşturur. Bu sizin kendinizi aynadan nasıl gördüğünüz ile eş orantılıdır. İnsanlar görünümü ile mutluluk duyarlar. Bakımlı olmak insanın doğasında vardır. Nasıl ki güzel bir şey gördüğümüzde ondan mutluluk ve haz alıyorsak aynısı, aynadaki görüntümüz için de geçerlidir. Bazı insanlar için protez saç çok mantıksız olabilir, tıpkı aynı elbiseyi herkesin beğenmediği ve almadığı gibi. Yani aslında tamamen tercih meselesidir. Bunun mantıksız olduğunu düşünmek aslında en mantıksız olandır.

  Neden Protez Saç:


  Çünkü protez saç’ta %100 Doğal görünüme sahip olmak mümkün. Saç diplerinden alın çizgisine kadar doğru uygulamalar yapıldığı taktirde, gerçeği ile birebir görünüm sağlanabiliyor. Saç yoğunlu, saç rengi ve saç uzunluğu istenilen talep doğrultusunda üretilebiliyor. Zaman açısından, hazırlanmış bir protez saçın uygulaması ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede bitiyor. Müşterilerimizin 2 saat sonunda aldıkları görüntü ve verdikleri tepkiler o kadar doğal ve o kadar içten ki, bizi mesleğimize biraz daha bağlıyor. Çünkü protez saç insanları mutlu ediyor. Psikolojik olarak kendini daha iyi hissettiklerinde, kendisini daha iyi ifade edebiliyor ve ortamlardaki çekinceler kendisine ait öz güven kayıpları ortadan kalkıyor.

  Eğitimden Sonra:

  Protez saç eğitimini başarı ile bitiren adaylara S-Well Hair Protez Saç Uygulama  Başarı Belgesi Sertifikası verilecektir.

  Kontenjan:

  Eğitimlerimiz kontenjan ile sınırlıdır. 10’ar kişilik gruplar halinde eğitimler düzenlenmektedir. S-Well Hair eğitim tarihleri, eğitimin iptali ve kontenjan değişiklikleri hakkını kendinde saklı tutar.

  Bu eğitimde yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup gönderin. Kontenjan yoğunluğu, grupların oluşturulması  ve eğitim tarihinizin belirlenmesi durumunda sizinle iletişime geçilip bilgi verilecektir. Hiç bir başvuruyu sonuçsuz bırakmıyoruz.

  Eğitim’de Neler Var:


  Protez Saç Nedir?

  Protez Saç Altyapıları Nelerdir?

  Protez Saç Modelleri

  Protez Saç Kalıp Ölçü Alma

  Protez Saç Renk Belirleme

  Protez Saç Renklendirme

  Protez Saç Uygulama Yöntemleri ve Teknikleri

  Protez Saç Öncesi Kesim

  Protez Saç Uygulama Malzemeleri

  Protez Saç Uygulaması Nasıl Yapılır?

  Protez Saç Sonrası Kesim

  Protez Saç Bakımı

  Protez Saç Bakım Ürünleri

  Protez Saç Özel Sipariş Oluşturma

  Retocuh Sistemi Protez Saç

  Hijyen

  Müşteri İlişkileri

  Pazarlama